Reguleeritav laud Agenda grandson/must

Tootekood
523174
Special Price 395,00 € Regular Price 439,00 €
Hinnavõit 44,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 160 cm Kõrgus: 67 cm Sügavus: 80 cm
Reguleeritav laud Agenda võlub oma maitseka disaini ning jõulise tooniga. Grandsoni tamme imitatsioon ning minimalistlik stiil- nende kahe kooslus toob ruumi avara välimuse ning mõjub hubaselt. Reguleeritav laud loob parimad töötingimused nii kontorisse kui ka näiteks kodukontorisse.

Reguleeritav töölaud tagab õige ning mugava tööasendi. Laud on reguleeritav nii mehaaniliselt. Tervisliku istumise ja tõhusa töötamise jaoks on oluline oma kontorisse valida õige mööbel. Töölaua jalad ning raam on valmistatud vastupidavast metallist ja viimistletud musta tooniga ning plaat on valmistatud melamiinkattega puitlaastplaadist. Kõrgus reguleeritav astmeliselr vahemikus 67 cm kuni 87 cm. Lisades juurde sama sarja abilaua, saate moodustada nurgalaua.(523175

Tervikliku kontori mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Agenda sarja tooteid.

Materjal: melamiinkattega puitlaastplaat
Viimistlus: grandson tamm, must
Tootesari: Agenda

NB! Mööbli kokkupanek peab kindlasti toimuma montaažijuhendi järgi. Kõiki elektri- ja sanitaarinstallatsioone peavad eranditult teostama volitatud spetsialistid. Tootja ei vastuta ülekoormuste puhul, mis on põhjustatud inimeste, mängivate laste või muude valede mõjutegurite toimel.
-10%
Sama sarja tooted