Reguleeritav nurgalaud Agenda helehall

Tootekood
523191
Special Price 684,00 € Regular Price 760,00 €
Hinnavõit 76,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 160 cm Kõrgus: 67 cm Sügavus: 193 cm
Reguleeritav nurgalaud Agenda võlub oma maitseka disaini ning jõulise tooniga. helehall toon ning minimalistlik stiil- nende kahe kooslus toob ruumi avara välimuse ning mõjub hubaselt. Reguleeritav laud loob parimad töötingimused nii kontorisse kui ka näiteks kodukontorisse.

Reguleeritav nurgalaud tagab õige ning mugava tööasendi. Laud on reguleeritav nii mehhaaniliselt kui ka elektriliselt. Nupu vajutusega saate reguleerida laua istuva tööasendi jaoks sobivale kõrgusele. Tervisliku istumise ja tõhusa töötamise jaoks on oluline oma kontorisse valida õige mööbel. Töölaua jalad ning raam on valmistatud vastupidavast metallist ja viimistletud hõbedase tooniga ning plaat on valmistatud melamiinkattega puitlaastplaadist. Kõrgus reguleeritav alates 67 cm kuni 87 cm. Nurgalaual on kvaliteetsed ABS servad.

Tervikliku kontori mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Agenda sarja tooteid.

Materjal: melamiinkattega puitlaastplaat
Viimistlus: helehall, hõbedane
Tootesari: Agenda

NB! Mööbli kokkupanek peab kindlasti toimuma montaažijuhendi järgi. Kõiki elektri- ja sanitaarinstallatsioone peavad eranditult teostama volitatud spetsialistid. Tootja ei vastuta ülekoormuste puhul, mis on põhjustatud inimeste, mängivate laste või muude valede mõjutegurite toimel.
-10%
Sama sarja tooted