Nurgalaud Agenda must

Tootekood
523177
Special Price 554,00 € Regular Price 615,00 €
Hinnavõit 61,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 159 cm Kõrgus: 75 cm Sügavus: 140 cm
Nurgalaud Agenda võlub oma maitseka disaini ning jõulise tooniga. Grandsoni tamme imitatsioon ning minimalistlik stiil- nende kahe kooslus toob ruumi avara välimuse ning mõjub hubaselt. Laud loob parimad töötingimused nii kontorisse kui ka näiteks kodukontorisse.

Nurgalaud tagab õige ning mugava tööasendi. Töölaua jalad ning raam on valmistatud vastupidavast metallist ja viimistletud musta tooniga ning plaat ja sahtlid on valmistatud melamiinkattega puitlaastplaadist. Nurgalaual on kvaliteetsed ABS servad. Nurgalaual on neli avatud riiuliosa ning kaks sahtlit, mis liiguvad mugavalt metallsiinidel. Sahtlid on isesulguvad. Laud on monteeritav mõlemat pidi, kuid kui laud juba on kokku pandud, siis teisiti enam monteerida ei saa.

Tervikliku kontori mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Agenda sarja tooteid.

Materjal: melamiinkattega puitlaastplaat
Viimistlus: grandson tamm, must, grafiit
Tootesari: Agenda

NB! Mööbli kokkupanek peab kindlasti toimuma montaažijuhendi järgi. Kõiki elektri- ja sanitaarinstallatsioone peavad eranditult teostama volitatud spetsialistid. Tootja ei vastuta ülekoormuste puhul, mis on põhjustatud inimeste, mängivate laste või muude valede mõjutegurite toimel.
-10%
Sama sarja tooted