Riidekapp Aachen

Tootekood
514067
425,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 180 cm Kõrgus: 198 cm Sügavus: 58 cm
Riidekapp Aachen sobib oma suure mahutavuse, kuid tagasihoidliku stiili ning kerge tammeimitatsiooni poolest pea igasse magamistuppa. Riidekapp Aachen on valmistatud puidust ja mööbliplaadist. Riidekapil on neli kapiust ning neli metallsiinidel liikuvat sahtlit. Keskmine uks on peegliga, mille taga on kaks mitte-reguleeritavat vaheriiulit. Äärmiste kapiuste taga on riiete riputamiseks riidepuutoru ning ülariiul.

Aacheni suur riidekapp on äärmiselt praktiline, sest oma erinevate sahtlite ja riiulite tõttu on võimalik hoiustada mitme pereliikme riideid, jalanõusid ning muid aksessuaare. Kapiustel on käepärased plastikust käepidemed.

Aacheni mööblisarjas on saadaval veel teisigi erinevates mõõtudes ning värvitoonides riidekappe.

Materjal: mööbliplaat, plastik
Viimistlus: San Remo tamme imitatsioon
Värv: beež
Tootesari: Aachen