Riidekapp Aachen

Tootekood
514069
425,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 180 cm Kõrgus: 198 cm Sügavus: 58 cm
Riidekapp Aachen sobib oma praktiliselt suure mahutavuse ning valge värvitooni poolest igasse siseruumi. Oma klassikalise välimuse tõttu on riidekapp Aachen saanud suurepärase heakskiidu nii modernse kui ka skandinaavia stiili koduarmastajate poolt.

Riidekapp Aachen on valmistatud puidust ning mööbliplaadist. Riidekapil on neli kapiust ning neli metallsiinidel liikuvat sahtlit. Kapil on kaks keskmist peegliga ust, mille taga on kaks mitte-reguleeritavat vaheriiulit. Äärmiste kapiuste taga on riiete riputamiseks riidepuutoru ning ülemine riiul. Suur Aachen mööblisarja riidekapp on väga praktiline, sest tänu oma suurele mahutavusele ning mitmetele erinevates suurustes riiulitele ja sahtlitele on võimalik hoiustada mitme pereliikme riideid, jalanõusid ja teisigi aksessuaare. Kapiustel on käepärased plastikust käepidemed.

Aacheni mööblisarjas on saadaval veel teisigi erinevates mõõtudes ning värvitoonides riidekappe.

Materjal: mööbliplaat, plastik
Viimistlus: valge
Tootesari: Aachen