Riidekapp Billund

Tootekood
509932
319,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 84 cm Kõrgus: 202 cm Sügavus: 55 cm
Kaasaegse Skandinaavia stiiliga riidekapp Billund sobib ideaalselt laste- või noortetuppa. Riidekapp Billund on oma välimuselt lihtne ja naturaalne ning mõjub ruumis kergelt, mistõttu loob lastele mõnusa atmosfääri. Riidekapp on valget värvi, mille toovad esile tammepuidu imitatsiooniga kapi pealisplaat, riidekapi jalad ning kapinupud. Riidekapi toob esile Skandinaavia stiilile omased alt kitsenevad kapijalad. Riidekapi teeb eriliseks selle nööbi imitatsiooniga kapinupud. Kapi aegumatu välimuse tõttu on riidekapi kasutusaeg pikk.

Riidekapp Billund on valmistatud melamiinkattega puitlastplaadist. Kapp on oma sisu poolest lihtne kuid vastab laste ning noorte hoiustamise vajadustele. Kapiuste taga on üks ülariiul ning kaks erineval kõrgusel riidepuutoru. Riidepuutorule on võimalik riputada lasteriideid ning ülariiulile on hea paigutada erinevaid aksessuaare ja esemeid.

Kui on soov luua oma lastetoas Skandinaavia stiilis mööbli terviklahendus, siis heida pilk ka Billundi tootesarjale, kust leidub lai valik kummuteid, riiuleid, voodeid ning öökappe!

Materjal: melamiinkattega puitlaastplaat
Värv: valge, tamm
Tootesari: Billund