Riidekapp Billund

Tootekood
509934
492,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 125 cm Kõrgus: 202 cm Sügavus: 55 cm
Kaasaegse Skandinaavia stiiliga mahukas riidekapp Billund sobib ideaalselt laste- või noortetuppa. Riidekapp Billund on oma välimuselt lihtne ja naturaalne ning mõjub ruumis kergelt, mistõttu loob lastele mõnusa atmosfääri. Riidekapp on valget värvi, mille toovad esile tamme puidu imitatsiooniga kapi pealisplaat, riidekapi jalad ning kapinupud. Riidekapi toob esile Skandinaavia stiilile omased alt kitsenevad kapijalad. Riidekapi teeb eriliseks selle nööbi imitatsiooniga kapinupud. Kapi aegumatu välimuse tõttu on riidekapi kasutusaeg pikk.

Riidekapp Billund on valmistatud melamiinkattega puitlastplaadist. Lisaks ilusale välimusele on riidekapp praktiline, sest on ruumilt mahukas ning vastab ka kõige nõudlikumale sisustaja vajadustele oma hoiustamise võimaluste poolest. Riidekapp sobib näiteks mitme lapse ühisesse magamistuppa, sest kapp on jaotatud mitmeks osaks.

Vasakpoolse kapiukse taga on kahel erineval kõrgusel riidepuutoru. Madalamale riidepuutorule on hea paigutada neid riideesemeid, mis oleks ka kõige pisemale lapsele mugavalt kättesaadavas kohas. Parema kapiukse taga on üks riidepuutoru. Riidepuutorule on võimalik riputada riideid, lipse, salle ja mitmeid muid esemeid mida soovitakse ära hoida kortsumise eest. Nii vasaku kui ka parempoolse kapiukse taga on ülariiul kuhu on hea paigutada erinevaid aksessuaare ning esemeid. Riidekapi keskel on metallsiinidel liikuv sahtel, mille üleval ja all on kapiuks, mille taga on kaks riiulit. Riiulitele on hea paigutada näiteks kokkuvolditavaid riideid ja muid vajalikke esemeid. Riidekapp sobib oma laiemat sorti mõõtmete tõttu eelkõige suuremasse ruumi.

Loo oma laste magamistoas Skandinaavia stiilis mööbli terviklahendus ning heida pilk ka Billundi tootesarja teistele toodetele, kus leidub lai valik kummuteid, riiuleid, voodeid ning öökappe!

Materjal: melamiinkattega puitlaastplaat
Värv: valge, tamm
Tootesari: Billund