Riidekapp Click 626

Tootekood
514367
399,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 180 cm Kõrgus: 199 cm Sügavus: 58 cm
Kui kodus otsitakse lahendust asjade hoiustamise võimalustele magamistoas või esikus, siis Click riidekapp on selleks ideaalne valik. Riidekapp Click vastab ka kõige nõudlikuma sisustaja vajadusetele olles välimuselt lihtne oma neutraalsete toonide poolest kuid riidekapi sisu võimaldab ära paigutada palju riideid ja muid esemeid. Riidekapi heleda tamme puiduimitatsioon ning valge värv annab võimaluse sobitada kappi pea igasse siseruumi. Heledad toonid mõjuvad lihtsalt ning annavad ruumile juurde avarust ning muudab kapi sobitamise muu mööbliga eriti lihtsaks. Kapi teeb eriliseks kapiuste vahelduv kahe tooni värvus. Riidekapp sobib nii magamistuppa kui ka esikusse.

Riidekapp Click on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist. Riidekapil on neli kapiust ning kolm sahtlit. Mõlema äärmise kapiukse taga on riiete riputamiseks riidepuutoru ning asjade hoiustamiseks ülariiul. Keskmise ukse taga on kaks laia riiulit, kuhu on hea paigutada kokkuvolditavaid riideid ning aksessuaare. Riidekapil on üks kitsam ning kaks laiemat metallsiinidel liikuvat sahtlit. Sahtlitesse on hea paigutada esemeid, mida soovitakse hoida käepärases ning lihtsasti kättesaadavas kohas. Kapiustel on plastikust käepidemed.

Kui soovid luua oma kodus mööbli terviklahenduse, siis heida pilk Click mööblisarjale, mille valikust leiab veel erinevates toonides ja mõõtudes riidekappe!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: hele tamm/valge
Tootesari: Click
Sama sarja tooted