Riidekapp Click 628

Tootekood
87435
289,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 90 cm Kõrgus: 198 cm Sügavus: 58 cm
Riidekapp Click on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist ning sobib oma alpivalge värvuse tõttu pea igasse magamistuppa. Riidekapp Click vastab sisustaja keskmiste hoiustamise võimaluste vajadustele olles välimuselt elegantne oma neutraalse tooni poolest kuid riidekapi sisu võimaldab ära paigutada mitme pereliikme riided ja esemed. Riidekapi teeb eriliseks selle parempoolse kapiukse peal olev peegel, mis lisab kapile juurde praktilist väärtust ning muudab ruumi avaramaks. Riidekapp sobib nii kontorisse, magamistuppa, esikusse või miks mitte ka laste magamistuppa.

Riidekapil on kaks kapiust ning kolm sahtlit. Vasakpoolse kapiukse taga on riiete riputamiseks riidepuutoru ning asjade hoiustamiseks üks ülariiul. Parempoolse peegliga kapiukse taga on kaks vaheriiulit, kuhu on mugav paigutada kokkuvolditavaid riideid ning muid esemeid. Kapi kolme metallsiinidel liikuvasse sahtlisse on hea paigutada esemeid, mida soovitakse hoida käepärases ning lihtsasti ligipääsetavas kohas. Kapil on plastikust käepidemed.

Heida pilk ka Click mööblisarja teistele toodetele, mille valikust leiab veel paljudes erinevates toonides ja mõõtudes riidekappe!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: alpivalge
Tootesari: Click
Sama sarja tooted