Riidekapp Click 628

Tootekood
514422
289,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 90 cm Kõrgus: 199 cm Sügavus: 58 cm
Riidekapp Click on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist ning sobib oma tagasihoidliku valge ning halli tooni tõttu pea igasse magamistuppa, kus hinnatakse puhtaid ning kergeid toone. Riidekapp Click vastab sisustaja keskmiste hoiustamise võimaluste vajadustele olles välimuselt lihtne oma neutraalsete toonide poolest kuid riidekapi sisu võimaldab ära paigutada mitme pereliikme riided ja esemed. Riidekapi teeb eriliseks parempoolsel kapiuksel olev peegel, mis lisab kapile juurde praktilist väärtust ning muudab ruumi avaramaks. Kapiuste vahelduv värvus kahe tooni vahel loob võimaluse sobitada mööblit kokku valge või halli värvi muu mööbli ja sisustuselementidega. Kapi tagasihoidlikud toonid ei ole liialt silmatorkavad, mistõttu on kappi kerge kokku sobitada muu magamistoa mööbliga. Riidekapp sobib nii magamistuppa, esikusse või kontorisse.

Riidekapil on kaks kapiust ning kolm sahtlit. Vasakpoolse kapiukse taga on riiete riputamiseks riidepuutoru ning asjade hoiustamiseks üks ülariiul. Parempoolse peegliga kapiukse taga on kaks vaheriiulit, kuhu on mugav paigutada kokkuvolditavaid riideid ning muid esemeid. Kapi kolme metallsiinidel liikuvasse sahtlisse on hea paigutada esemeid, mida soovitakse hoida käepärases ning lihtsasti ligipääsetavas kohas. Kapil on plastikust käepidemed.

Heida pilk ka Click mööblisarja teistele toodetele, mille valikust leiab veel paljudes erinevates toonides ja mõõtudes riidekappe!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: hall/valge
Tootesari: Click
Sama sarja tooted