Riidekapp Curve 132

Tootekood
514137
382,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 180 cm Kõrgus: 198 cm Sügavus: 64 cm
Lükandustega riidekapp Curve on eriti stiilne oma välimuselt ning sobib neile, kes hindavad modernset lähenemist oma kodu siseruumides. Riidekapi valge tamme puiduimitatsioon ning must klaas annavad kapile väga julge lähenemise, mistõttu sobib neile, kes soovivad oma magamistoas luua silmatorkavat mööblilahendust ning kontrastseid varjundeid. Kapiustel on musta klaasiga illustratiivne dekoratsioon, mis muudab riidekapi väljapaistavaks ning eristab ära muust mööblist.

Lükandustega riidekapp Curve on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist. Lükandustega riidekapp Curve on jaotatud kaheks osaks, mille kummaski vahes on ülemine riiul ning riiete riputamiseks riidepuutoru. Kapp annab võimaluse ära eraldada mitme inimese rõivad ning muud esemed erinevatesse vahedesse. Kapi riidepuutorule saab riputada riideid, lipse, salle, püksirihmasid ning palju muud vajalikku. Kapi ülemisel riiulil on ideaalne hoiustada muu hooaja riideid, jalatseid ning muid esemeid. Kapile on võimalik juurde tellida lisariiuleid.
Riidekapi keskmist sorti mõõtmete tõttu on seda ideaalne sobitada magamistuppa, külalistuppa või miks mitte ka esikusse.

Lükandustega riidekapp kuulub Curve mööblisarja, kus on veel valik riidekappe erinevates mõõtudes. Kui antud riidekapp ei sobi oma tooni poolest, siis tutvu ka Curve mööblisarja muu valikuga.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge tamm/must klaas
Tootesari: Curve
Sama sarja tooted