Riidekapp Dina 3-uksega hall

Tootekood
527163
Special Price 319,00 € Regular Price 460,00 €
Hinnavõit 141,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 2 tk
Toote mõõdud:
Laius: 150 cm Kõrgus: 200 cm Sügavus: 63 cm
Riidekapp Dina võlub sisustajat oma klassikalise välimuse ning kerge halli tooniga, mis sobib nii tänapäevasesse Skandinaavia stiilis interjööri kui ka hubasesse maakoju. Riidekapp on piisavalt suur, et mahutada ära mitme pereliikme riided ning vajalikud esemed.

Riidekapp on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Riidekapil on kolm kapiust, mille taga on üks lai ning üks kitsas vaheosa. Kapi suuremas vaheosas on ülariiul, kuhu on hea paigutada jalanõukarpe ja pikk riidepuutoru, kuhu hea riputada riideid. Kitsamas vahes on neli riiulit, millest moodustub viis riiulivahet. Riidekapi käepide on kergesti haaratav.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: basalthall
NB! Esimesel piltil olev kapp on illustratiivne
-31%