Riidekapp Elise Cuneo

Tootekood
79483
Special Price 175,00 € Regular Price 310,00 €
Hinnavõit 135,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 103 cm Kõrgus: 200 cm Sügavus: 65 cm
Praktiline ning kaasaegne riidekapp Elise sobib nii magamistuppa, noortetuppa kui ka esikusse. Riidekapp Elise on malbe ning rahuliku disainiga, luues eluruumi harmoonilise ning kerge atmosfääri. Riidekapp Elise on praktiline ning mahukas mööbliese, kuhu on mugav hoiustada nii riideid kui muid vajalikke esemeid.

Riidekapp on valmistatud vastupidavast mööbliplaadist ning uste taga on kaks vaheriiulit ning riidepuutoru.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: Cuneo tamm
Tootesari: Elise
-44%
Sama sarja tooted