Riidekapp Gella hall kask

Tootekood
525719
618,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 200 cm Kõrgus: 216 cm Sügavus: 69 cm
Riidekapp Gella sobib oma välimuse ning tooni poolest modernsemasse magamistoa interjööri.

Kahe liuguksega riidekapp on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Lisaks ilusale välimusele on kapp praktiline oma mahutavuse poolest. Kapi keskel on vahesein, mis jaotab kapi kaheks mooduliks. Kapil on kaks liugust, millel on peeglid. Kapi uste taga on ülariiulid, mille all riidepuu riputustorud, lisaks allapoole lisatavad riiulid, mida saab oma soovi järgi sättida. Kapi jalad on samuti värvitud hõbedasest metallist.

Kui soovid luua oma kodus mööbli terviklahenduse, siis heida pilk Gella mööblisarja teistele toodetele.

Materjal: mööbliplaat, metall
Viimistlus: hall, kask
Tootesari: Gella