Riidekapp Hampton hall/valge

Tootekood
526069
199,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 10 tk
Toote mõõdud:
Laius: 88 cm Kõrgus: 185.5 cm Sügavus: 50 cm
Kaasaegne riidekapp Hampton esindab minimalistliku ning kerget stiili. Hall toon ning klassikaline valge toon- nende kahe kooslus toob ruumi iseloomu ning mõjub lõõgastavalt. Klassikalise disainiga kappi täiustab ideaalselt tema omapärased käepidemed. Riidekapp loob harmoonilise atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi.

Riidekapp on valmistatud vastupidavast mööbliplaadist ning on viimistletud valge tooniga. Kapi ühe ukse taga on kolm riiulit ja teise ukse taga on kaks riputuspuud. Riiulite sisu saab muuta kas vasak või parempoolseks.

Materjal: mööbliplaat, plastik
Viimistlus: valge/, hall
Tootesari: Hampton