Riidekapp Homeline

Tootekood
512648
Special Price 254,00 € Regular Price 338,00 €
Hinnavõit 84,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 9 tk
Toote mõõdud:
Laius: 134.5 cm Kõrgus: 205 cm Sügavus: 58.2 cm
Riidekapp Homeline on valmistatud osaliselt pähkli imitatsiooniga ja osaliselt musta värvi mööbliplaadist. Keskmine uks on peegliga. Uste taga on üks lai ja kolm kitsast riiulit ning üks pikk ja üks lühike riidepuutoru. Kaks kitsast riiulit on reguleeritava kõrgusega. Kapil on kaks sahtlit, mis liiguvad metall-liuguritel. Käepidemed ja jalad on hõbehalli värvi plastikust.

Materjal: mööbliplaat, metall, plastik
Viimistlus: pähkli imitatsioon, esipaneelid matt mustad, käepidemed ja jalad hõbehallid
Tootesari: Homeline

Homeline sarjas on kahes erinevas viimistluses kummutid, öökapid ja riidekapid. Praktiline ja ajatu disainiga mööbel sobib pea igasse ruumi.
-25%
Sama sarja tooted