Riidekapp Level 36A tammeplank

Tootekood
97568
1 236,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 300 cm Kõrgus: 236 cm Sügavus: 65 cm
Suur lükandustega riidekapp Level36A on eriti stiilne oma välimuselt ning sobib neile, kes hindavad modernset lähenemist oma kodu siseruumides. Riidekapi tammeplangu puiduimitatsiooni toon ning suur peegelpind annavad kapile väga julge lähenemise, mistõttu sobib neile, kes soovivad oma magamistoas luua silmatorkavat mööblilahendust ning kontrastseid varjundeid. Kapiuste valdavalt suur pind on kaetud peegliga, mistõttu muudab kapi väga praktiliseks ning muudab ruumi mitmeid kordi avaramaks.

Lükandustega riidekapp Level36A on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist. Lükandustega riidekapp on jaotatud kolmeks osaks. Vasakpoolses ja parempoolses vahes on üks ülemine riiul ja riidepuutoru. Kapi keskmises vahes on kaks ülemist riiulit ja riidepuutoru. Kapp annab võimaluse ära eraldada mitme inimese rõivad ning muud esemed erinevatesse vahedesse. Kapi ülemisel riiulil on ideaalne hoiustada muu hooaja riideid, jalatseid ning muid esemeid. Kapi juurde kuulub kuus metallsiinidel liikuvat sahtlit. Kapi sahtlite käepidemed on metallist.

Lükandustega riidekapp kuulub Level36A mööblisarja, kus on veel lai valik riidekappe erinevates toonides ja mõõtudes. Kui antud riidekapp ei sobi oma värvi poolest, siis tutvu ka sama mööblisarja muu valikuga.

Materjal: mööbliplaat, peegel, metall
Viimistlus: tammeplank, helehall
Tootesari: Level36A
Sama sarja tooted