Riidekapp Marie

Tootekood
527164
Special Price 290,00 € Regular Price 415,00 €
Hinnavõit 125,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 4 tk
Toote mõõdud:
Laius: 100 cm Kõrgus: 200 cm Sügavus: 54 cm
Riidekapp Marie on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist ning sobib oma välimuse poolest igasse magamistuppa, kus soovitakse luua avarust kasutades kergeid ja heledaid toone. Riidekapp on valge tooni ja tamme imitatsiooniga ning kapinupud on plastikust alumiiniumi värvi.

Riidekapp on väga praktiliselt ära jaotatud arvestades erinevaid hoiustamise võimalusi. Uste taga on riiete riputamiseks reguleeritava kõrgusega riidepuutoru ning ülariiul ja alariiul terve kapi ulatuses.

Materjal: mööbliplaat, plastik
Viimistlus: valge, tamm
NB! Toote pilt on kolme uksega, müüdav toode kahe uksega. Pilt on illustratiivne.
-30%
Sama sarja tooted