Riidekapp New York

Tootekood
85538
424,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 135 cm Kõrgus: 236 cm Sügavus: 58 cm
Alpivalge riidekapp New York B on iga sisustaja unistus, kes hindab kodus siseruumides valgeid ning neutraalseid toone ning klassikalist stiili mööblit. New York B riidekapp esindab romantilist ning puhast disaini, mistõttu sobib nii linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju. Oma tagasihoidliku tooni poolest on kapp aegumatu välimusega, mistõttu saab mööblit kasutada edaspidi ka teistes siseruumides. Kapi keskmisel uksel olev peegel lisab kapile praktilist otstarvet ning annab ruumile juurde avarust.

Kolme uksega riidekapp on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Lisaks ilusale välimusele, on New York B mööblisarja riidekapp ruumikas ning mahutab palju. Kapp on jaotatud kaheks osaks, vasakul pool on kitsam ning paremal pool on laiem kapi vaheosa. Mõlemas vahes on reguleeritava kõrgusega ülariiulid ning riiete riputamiseks riidepuutorud. New York B riidekapi kapinupud on tsingist.

Riidekapp kuulub New York B mööblisarja, kus on veel valik riidekappe erinevates mõõtudes. Kui antud riidekapp ei sobi oma tooni või mõõtude poolest, siis tutvu ka New York mööblisarja muu valikuga.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: alpivalge
Tootesari: New York B