Riidekapp New York C

Tootekood
93471
Special Price 406,80 € Regular Price 452,00 €
Hinnavõit 45,20 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 135 cm Kõrgus: 236 cm Sügavus: 58 cm
Riidekapp New York C esindab elegantset ning klassikalist stiili sinu magamistoas. Kapi kerge disain ning puhtad valged jooned mõjuvad värskelt ning toovad ruumi visuaalset avarust ning valgust. Neutraalne valge toon loob värske ning mõnusa atmosfääri. Kapp New York ilmestab oma kauni välimusega pea igat interjööri.

Kapp New York on valmistatud vastupidavast ning kvaliteetsest mööbliplaadist ning viimistletud valge tooniga ning valge kõrgläikega. Riidekapp on mahukas, kapil on kolm ust. Kapiuste taga on kaks vaheriiulit ning mugavaks riiete hoiustamiseks ka riidepuu toru. Riidekapi käepideme nupud on valmistatud metallist.

Materjal: mööbliplaat, metall
Viimistlus: valge, valge klaas
Tootesari: New York C
-10%
Sama sarja tooted