Riidekapp New York klaas-valge

Tootekood
95940
495,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 180 cm Kõrgus: 236 cm Sügavus: 58 cm
Kui armastad oma kodu siseruumides modernset lähenemist ning heledaid toone, siis New York D mööblisarja riidekapp on ideaalne valik. New York C mööblisarja kapp on viimistletud valge värviga, mis muudab kapi stiilseks ning annab juurde luksusliku disaini hõngu. Kapp sobib sisustajale, kes hindab oma kodus heledaid toone ning soovib kapi juurde sobitada ka muudes toonides mööblit ning sisustuselemente. Riidekapi tagasihoidliku tooni tõttu ei ole kapp liialt silmatorkav. Riidekapi muudab eriliseks selle keskmistel ustel olevad peeglid, mis annavad kapile juurde praktilist väärtust. Riidekapp sobib nii magamistuppa kui ka esikusse.

Lisaks eriliseks välimusele, on New York C mööblisarja riidekapp ruumikas ning mahutab palju. Kapp on jaotatud kaheks osaks, mille mõlemal pool vahes on on reguleeritava kõrgusega ülariiulid ning riiete riputamiseks riidepuutorud. Kapi ülemisel riiulil on ideaalne hoiustada muu hooaja riideid, jalatseid ning muid esemeid. Kapi kaks osa võimaldavad ära eraldada mitme pereliikme riided ja esemed eraldi vahedesse. Kapinupud on alumiiniumist.

Riidekapp kuulub New York C mööblisarja, kus on veel valik riidekappe erinevates mõõtudes. Kui antud riidekapp ei sobi oma tooni või mõõtude poolest, siis tutvu ka New York C mööblisarja muu valikuga.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge pärlläige
Tootesari: New York C