Riidekapp Perfect

Tootekood
526190
305,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 11 tk
Toote mõõdud:
Laius: 119.9 cm Kõrgus: 193 cm Sügavus: 55 cm
Kahe liugukse ja ühe sahtliga riidekapp aitab hoida kodu eeskujulikult korras, mahutades suurepäraselt riideid ja tarbesemeid. Riidekapp on klassikalises stiilis ning sobib pea igasse tuppa. Valmistatud Kronberg tamme imitatsiooni ja tumehalli viimistlusega lamineeritud mööbliplaadist. Kapi uste taga ühel pool ülariiul, mille all riiete riputamise puu. Teisel pool kolm riiulit. Kapi uksed liiguvad siinidel. Kapi käepidemed ja jalad on valmistatud alumiiiniumitooni plastikust. Sahtel liigub metallsiinidel.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: Kronberg tamm, tumehall
Sama sarja tooted