Riidekapp Skate

Tootekood
89341
354,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 180 cm Kõrgus: 198 cm Sügavus: 58 cm
Mahukas riidekapp Skate on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist ning võlub vaatajat oma neutraalsete toonide ning lihtsa kuid stiilse välimuse poolest. Oma tagasihoidliku tooni poolest on riidekappi võimalik sobitada pea igasse magamistuppa või esikusse. Riidekappi Skate iseloomustab klassikaline lähenemine ning sobib just neile, kes hindavad looduslähedast hõngu ning mõnusat atmosfääri oma kodu siseruumides. Riidekapi muudab eriliseks selle vahelduvad kapiuste ja sahtlite värvitoonid. Kapi keskmise ukse peal on peegel, mis lisab kapile juurde praktilist väärtust ning muudab ruumi avaramaks. Kapi pikad käepidemed mõjuvad stiilselt ning oma valmistatud plastikust. Kapp sobib oma suurte mõõtmete poolest ideaalselt modernsemasse magamistuppa, külalistuppa või esikusse.

Lisaks ilusale välimusele on riidekapp eriti praktiline oma suure mahutavuse poolest. Riidekapp on jaotatud kolmeks osaks. Vasaku ja parempoolse ukse taga on ülemine riiul ning riiete riputamiseks riidepuutoru. Kapi riidepuutorule saab riputada riideid, lipse, salle, püksirihmasid ning palju muud vajalikku. Kapi ülemisel riiulil on võimalik hoiustada muu hooaja riideid, jalatseid ning muid esemeid. Kapi keskmiste uste taga on ühendatud osa, kus on kolm laia vaheriiulit, kus on hea hoiustada näiteks kokkuvolditavaid riideid. Kapi kitsamasse ja laiemasse osasse on võimalik juurde tellida lisariiuleid. Kapil on kaks metallsiinidel liikuvat sahtlit. Sahtlites on mugav hoiustada esemeid lihtsasti kättesaadavas ning käepärases kohas.

Riidekapp kuulub Skate mööblisarja, kus leiab veel valiku mitmetes toonides ja erinevates mõõtudes riidekappe.

Materjal: melamiinmööbliplaat
Viimistlus: valge, hele tamm
Tootesari: Skate
Sama sarja tooted