Riidekapp Space

Tootekood
525990
Special Price 219,00 € Regular Price 278,00 €
Hinnavõit 59,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 13 tk
Toote mõõdud:
Laius: 115.8 cm Kõrgus: 200.4 cm Sügavus: 49.5 cm
Riidekapp Space on valmistatud kvaliteetsest valget tooni mööbliplaadist ja sellel on kõrgläikega uksed. Kapil on kolm ust ja kolm metallsiinidel liikuvat sahtlit. Vasakpoolse ja keskmise ukse taga riidepuutoru ja ülariiul. Parempoolse ukse taga kolm reguleeritava kõrgusega vaheriiulit. Ülariiuli kandevõime on 5kg, sahlite kandevõime 3 kg, riiulite kandevõime on kuni 9 kg ja riidepuutoru kandevõime kuni 10 kg.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge, valge kõrgläige
Tootesari: Space
-21%
Sama sarja tooted