Riidekapp Victor

Tootekood
513709
325,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 91 cm Kõrgus: 204 cm Sügavus: 59 cm
Riidekapp Victor on elegantne garderoob lastele, mis on oma disainilt Skandinaavia stiilis lähenemisega ning sobib oma klassikalise välimuse poolest pea igasse lastetuppa. Valge värvus ning tamme puiduimitatsiooniga muster kapiuste ülemises osas loob lastetoas looduslähedase hõngu. Oma tagasihoidliku tooni poolest on kapp aegumatu välimusega, mistõttu saab mööblit kasutada ka teistes siseruumides.

Lisaks ilusale välimusele on kapp väga praktiline oma riiete ja muude esemete hoiustamise võimaluste poolest. Kapp on jaotatud kaheks osaks, mille vasakpoolse ukse taga on kahel erineval kõrgusel riidepuutoru riiete riputamiseks ning ülemine riiul asjade hoiustamiseks. Kapi paremal pool on kolm vaheriiulit, kus on mugav hoida kokkuvolditavaid riideid ja muid vajalikke riideesemeid. Victor mööblisarja riidekapi teeb eriliseks selle lapsesõbralik disain. Kapil on kergesti haaratavad kapinupud ning vaikselt sulguvad uksed, mis aitavad luua turvalise keskkonna lastetoas.

Kui soovid luua oma lapse toas Skandinaavia stiilis mööbli terviklahenduse, siis heida pilk Victor mööblisarjale, mille valikust leiab veel erinevates toonides ja mõõtudes voodeid, kummuteid, öökappe, riiuleid ning kirjutuslaudu!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge, tamm
Tootesari: Victor