Riiul Billund

Tootekood
509855
97,00 €
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 42 cm Kõrgus: 133 cm Sügavus: 40 cm
Skandinaavialiku disainiga riiul Billund sobib laste või noorte tuppa. Valge värvus ning tamme puiduimitatsioon loob lastetoas looduslähedase hõngu, mille toovad esile veel riiuli kauni disainiga alt kitsenevad jalad. Oma tagasihoidliku tooni poolest on riiul aegumatu välimusega, mistõttu saab riiulit kasutada ka teistes soovitud siseruumides. Riiul Billund loob lisaväärtuse lastetuppa, kus soovitakse lisaks kappidele paigutada vajalikke esemeid ka nähtavale ning käepärasesse kohta.

Riiul Billund on valmistatud vastupidavast melamiinkattega puitlastplaadist. Neljale riiulile on võimalik paigutada esemeid, mida eelistatakse hoida silmnähtavas kohas ning soovitakse eksponeerida. Laste- ja noortetoas on riiul ideealne koht, kus hoiustada vajalikku lugemisvara, ajakirju, albumeid ja palju muud vajalikku! Riiuli kõrguste vahed ei ole reguleeritavad. Riiul Billund on oma välimuse poolest lihtne ja vastupidav, mistõttu omab pikka kasutusiga.

Kui on soov luua oma lastetoas Skandinaavia stiilis mööbli terviklahendus, siis heida pilk ka Billundi tootesarjale, kust leidub lai valik riidekappe, kummuteid, voodeid ning öökappe!

Materjal: melamiinkattega puitlaastplaat
Värv: valge, tamm
Tootesari: Billund