Riiul Conto

Tootekood
514781
108,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 60 cm Kõrgus: 112 cm Sügavus: 40 cm
Küllaltki traditsioonilise välisilmega riiul Conto on arukas valik täiendavate hoiustamisvõimaluste saamiseks. Riiuli läbivalt lihtne joon ning klassikaline ilme annavad üheskoos ruumile puhta välimuse, mis tagab parema keskendumisvõime.

Sellel on kaks vaheriiulit, mis moodustavad kolm riiulivahe. Riiulil saab eksponeerida meelepäraseid disainielemente või kasutada ruumi tarviliku hoiustamiseks. See on valmistatud 18 mm ja 28 mm paksusest melamiinkattega mööbliplaadist, mis hoiab servasid kriimustuste eest. Riiul toetub metallist jalgadele.

Materjal: melamiinmööbliplaat, metall
Viimistlus: hall

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab riiulit kombineerida teiste tootesarja Conto toodetega.
Sama sarja tooted