Riiul Denver artisan tamm/antrasiit

Tootekood
525645
Special Price 175,00 € Regular Price 194,00 €
Hinnavõit 19,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 4 tk
Toote mõõdud:
Laius: 107 cm Kõrgus: 145 cm Sügavus: 39 cm
Riiul Denver võlub oma maitseka ning kaasaegse disainiga. Artison tamm koos antratsiit halliga moodustab harmoonilinse koosluse. Tamme imitatsioon on maitsekalt väljapeetud ning toob esile looduslikku ilmet, mis on visuaalselt kaunis.

Riiul on valmistatud kvaliteetsest puitlaastplaadist ning viimistletud artison tamme imitatsiooniga. Riiuli antratsiithallid detailid on valmistatud MDF mööbliplaadist. Turvalisuse huvides saab riiuli kinnitada ka seina külge.

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Denver sarja kummuteid ning kappe.

Materjal: puitlaastplaat, MDF mööbliplaat
Viimistlus: artisan tamm, antratsiit hall
Tootesari: Denver
-10%