Riiul Gravure tammespoon

Tootekood
98703
529,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 4-5 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 100 cm Kõrgus: 200 cm Sügavus: 37 cm
Eksklusiivne riiul Gravure võlub oma maitseka ning kaasaegse disainiga. Riiuli naturaalne toon ning sügav must moodustavad harmoonilise koosluse, mis toob ruumi visuaalset põnevust ning elegantsust. Riiuli disain on hoolikalt läbimõeldud ning seetõttu on seda kerge sobitada pea igasse interjööri. Justkui ruumiliste ustega riiul on sisekujunduses koheselt pilkupüüdev ning ka vägagi praktiline.

Riiul Gravure karkass on valmistatud puitlaastplaadist ning kaetud tammespooniga. Riiuli jalad on valmistatud metallist ning viimistletud musta tooniga. Kapil on männipuidust kaks ust, mille taga on üks puitlaastplaadist riiul. Uste taga oleva riiuli vaheline kõrgus on 25 cm ning riiuli laius 64 cm. Avatud osas on seitse riiuliosa. Jalgade alla soovitame panna vildist kaitsmed, see hoiab ära põranda kahjustamise.

Silmapaistva sisekujunduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Gravure sarja kummuteid ning kappe.

Materjal: puit, puitlaastplaat, metall
Viimistlus: must
Tootesari: Gravure