Riiul-kapp DaVinci

Tootekood
525488
269,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 4-6 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 148.8 cm Kõrgus: 106.9 cm Sügavus: 35.3 cm
Riiul DaVinci võlub oma puiduse tooni ning klassikalise disainiga. Riiul sobib oma tagasihoidliku välimuse tõttu väga hästi nii magamistuppa, elutuppa, laste magamistuppa või kodukontorisse. Riiuli tamme puiduimitatsioon koos tumehallide sahtlitega toovad ruumi kontrasti ning jõulisust.

Riiul DaVinci on valmistatud kvaliteetsest melamiinkattega mööbliplaadist. Riiulil on kolm uksega kappi, kolm sahtlit ning lahtised riiulivahed. Sahtlid liiguvad metallsiinidel ja käepidemed on viimisteltud tumehalli tooni plastmassist.

Materjal: melamiinkattega mööbliplaat
Viimistlus: tamm