Riiul Mio mänd

Tootekood
94935
125,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 80 cm Kõrgus: 170 cm Sügavus: 30 cm
Traditsioonilise välisilmega riiul Mio sobib nii laste- ja noortetuppa kui ka kodukontorisse. Selle lakitud männipuidu viimistlus mõjub malbelt ja looduslähedaselt. Riiuli läbivalt lihtne joon ning klassikaline välimus annavad ruumile puhta üldmulje, mis omakorda tagab parema keskendumisvõime.

Sellel on nel vaheplaati, mis loovad viis riiulivahet. Alt esimene, teine ja neljas riiul on reguleeritava kõrgusega. Riiul on valmistatud männipuidust.

Materjal: männipuit
Viimistlus: lakitud
Sama sarja tooted