Riiul Oslo

Tootekood
509858
Special Price 195,00 € Regular Price 244,00 €
Hinnavõit 49,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 120 cm Kõrgus: 93 cm Sügavus: 40 cm
Põhjamaine riiul Oslo on stiilne valik nii büroo- kui ka eluruumidesse. Oma olemuselt on see harmooniline kooskõla ülimast lihtsusest, stiilsusest ning hubasusest. See riiul võlub Sanremo tamme imitatsiooniga, mida täiustab valge värv ning seetõttu sobib riiul mitmesuguste sisekujunduslahendustega. Riiuli Oslo viimistlus lähtub rusikareeglist ,,Vähem on rohkem´´.

Riiulil on neli riiulivahe, kaks laia ja kaks väikest. Nendes avatud riiulivahedes saab eksponeerida meelepäraseid esemeid või hoida tööks vajaminevaid tarbeid. Riiul on valmistatud kvaliteetsest melamiinkattega mööbliplaadist, mis hoiab servasid kriimustuste eest. Selle pealmine plaat on 25 mm paksune, küljeplaatide ja vaheriiulite paksus on 15 mm. Kogu riiuli maksimaalne kandevõime on 40 kg.

Materjal: melamiinkattega mööbliplaat
Viimistlus: matt valge, Sanremo tamme imitatsioon
Tootesari: Oslo

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab riiulit kombineerida teiste tootesarja Oslo toodetega.
-20%
Sama sarja tooted