Riiul Rack Edition valge

Tootekood
525920
549,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 295 cm Kõrgus: 108 cm Sügavus: 31 cm
Eksklusiivne sari Rack Edition pakub visuaalset põnevust ning originaalsust. Riiuli kujundus on inspireeritud industraalsest töökojast,kuid samaaegselt puhas valge toon lisab malbust ning minimalistliku nooti. Luksuslik riiul on lisaks oma praktilisusele ka äärmiselt silmapaistev disainelement, millega muuta oma sisekujundus ainulaadseks. Tänu oma disainile, on riiulit kerge sobitada mis tahes ruumi.

Riiul on valmistatud vastupidavast valge viimistlusega metallist. Riiul koosneb madalast osast. Kõrgus on 108 cm, laius 295 cm ja sügavus 31 cm. Riiulite vahelin ruum on 36 cm kõrge.

Kaasaegse mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Rack Edition riiuleid.

Materjal: metall
Värv: valge
Tootesari: Rack Edition