Tenzo riiul Strada

Tootekood
81516
229,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 4 tk
Toote mõõdud:
Laius: 85 cm Kõrgus: 188 cm Sügavus: 35 cm
Redelriiul Strada on stiilne valik nii büroo- kui ka eluruumidesse. Oma olemuselt on see harmooniline kooskõla lihtsusest, elegantsusest ning malbusest. Tänu riiuli tammespoonile sobib see kokku ümbritseva keskkonnaga ning toob endaga ruumi kaasa hubasust ja rahulikkust. Redelriiul on ühtaegu nii praktiline hoiustamisvõimalus kui ka nauditavalt tasakaaluka välimusega sisustuselement.

Redelriiulil on viis vaheplaati, kuhu saab paigutada raamatuid, albumeid, pilte või muid dekoratiivseid esemeid.

Materjal: tammespoon

Tootesarjal Strada on saadaval ka teistes mõõtudes ning toonides redelriiuleid.