Riiul Tipi hall

Tootekood
525914
239,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 85 cm Kõrgus: 177 cm Sügavus: 39 cm
Riiul Tipi toob lastetuppa omapära ja hubasust. Maitsekas hall toon ning disain loovad mõnusa ning hubase atmosfääri. Erilist aktsenti annab tema kujundus, mis lisab maitsekat nooti.

Riiul Tipi riiulid on valmistatud halli viimistlusega männipuidust. Riiuli raamon lakitud MDF mööbliplaadist. Riiulil on viis vaheriiulit, mille vaheline ruum on 31 cm.

Materjal: täispuit, MDF mööbliplaat
Viimistlus: hall
Tootesari: Tipi
Sama sarja tooted