Riiul Victor

Tootekood
517933
Special Price 104,00 € Regular Price 156,00 €
Hinnavõit 52,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-4 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 50 cm Kõrgus: 144 cm Sügavus: 45 cm
Põhjamaa disainiga nelja riiuliga kõrgem kapp Victor annab igale toale lisaväärtust oma võluva Skandinaavial stiilile omapärase mööbli ülesehitusega ning praktilise hoiustamisvõimalustega. Riiulil on Põhjamaisele stiilile omapärased alt kitsenevad jalad ning kapi teeb eriliseks selle lihtne ning naturaalne looduslähedane välimus.

Kapp Victor on valmistatud kvaliteetsest valgest mööbliplaadist. Ilusa kujundusega kapp loob toas rahuliku atmosfääri kuid on samuti väga praktiline mööbliese. Neljale riiulile on võimalik paigutada vajalikud asjad, mida sisustaja soovib silma alt ära panna. Samuti sobib avatud riiulitega kapp oluliste esemete eksponeerimiseks. Lastetoas on riiul ideaalne koht kus hoiustada raamatuid, koomikseid, albumeid, ja palju muud vajalikku! Riiul Victor sobib pea igasse siseruumi ning oma aegumatu välimuse tõttu omab pikka kasutusiga.

Kui soovid luua oma lapse toas Skandinaavia stiili mööbli terviklahenduse, siis heida pilk Victor mööblisarjale, mille valikust leiab veel erinevates toonides ja mõõtudes riidekappe, kummuteid, öökappe, voodeid ning kirjutuslaudu!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge
Tootesari: Victor
-33%