Ripplamp Eglo Barnstaple

Tootekood
521852
144,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 27 cm Kõrgus: 150 cm Sügavus: 27 cm
Eglo Barnstaple rippvalgusti on viimistletud terasest ja puidust. Kõigi kolme valgusti riputamisel erinevale kõrgusele annab lambile tõelise tööstusliku väljanägemisega ja lisab stiili igasse kaasaegsesse või tööstuskeskkonda. Kupli läbimõõt 17,5 cm.

Materjal: Korpuse materjal: teras, puit, kupli materjal: teras
Viimistlus: must, tsink

Tehniline info: IP20, 220–240 V, 50/60 Hz, 3X40W
Sama sarja tooted