Ripplamp Nebreda

Tootekood
519692
Special Price 135,00 € Regular Price 159,00 €
Hinnavõit 24,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 45 cm Kõrgus: 120 cm Sügavus: 45 cm
Kauni ning veidi kosmilise disainiga ripplamp loob õhulise ning kerge atmosfääri sinu eluruumis. Valgusti sobib kaunistama igat interjööri ning on tõeline pilgupüüdja. Valgusti on valmistatud kroomitud metallist, alumiiniumist ning valgest plastikust. Lambil on kaks sisseehitatud LED pirni võimsustega 1x6,7 W ja 1x8,7 W, mille valgushulk on 700-880 lm. Valguse värv 3000 K ning LED lambi eluiga on kuni 25000 tundi.

Materjal: kroomitud metall, plastik
Värv: hõbedane, valge
-15%