Rippvalgust Retornio

Tootekood
530247
254,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 50 cm Kõrgus: 120 cm Sügavus: 50 cm
Rippvalgusti Retornio on inspireeritud aatomite ja päikesesüsteemide teaduslikest illustratsioonidest. Ilusad erineva suurusega läikivast metallist rõngad, mis annavad lambile põneva ilme, siseküljel olev LED annab aga mõnusa valguse. Integreeritud LED-valgustid on heledusega 5200 luumenit ja kena sooja valge värvitemperatuur 3000 kelvinit.

Korpuse materjal: teras, alumiinium
Klaas / varju materjal: plastik
Värv: must, valge
Sokkel: LED (ei ole vahetatav)
220-240V,50/60Hz
IP20
Tootja garantii 5 aastat
Sama sarja tooted