Rippvalgusti Eglo Chiavica must

Tootekood
527771
169,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 4 tk
Toote mõõdud:
Laius: 36 cm Kõrgus: 110 cm Sügavus: 36 cm
Rippvalgusti Chiavica esindab kaasaegset ning rustikaalset stiili. Rippvalgusti toon ning industriaalne disain moodustavad kaasaegse koosluse, mis toob ruumi koheselt kontrasti. Rippvalgusti on pilkupüüdev ning annab iseloomu. Kuplivari laseb valgusel läbi paista, samas kui sisemus peegeldab valgust kaunilt.

Materjal: metall
Värv: must nikkel
Sokkel: E27
Max võimsus : 1X28W
Toitepinge: 220–240 V, 50/60 Hz, IP20
Sama sarja tooted