Rippvalgusti Puebla

Tootekood
530259
339,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 150 cm Kõrgus: 130 cm Sügavus: 50 cm
Rippvalgusti Puebla on tugev terasest LED valgusti kaunite geomeetriliste kujunditega. Valgusti on ehitatud kolmest neljakandilisest mustast terasest raamist, mis kattuvad teineteisega. Raamide siseküljele on sisseehitatud LED-moodulid, nii et lambi valgus kiirgab kogu konstruktsioonist, mitte ainult keskelt. Sisseehitatud muljetavaldav 4000 Lm LED-valgus ja soe valge värvitemperatuur 3000 K. Valgusti on dimmerdatav.

Materjal: metall, plastik
Värv: must, valge
Sokkel: LED
220-240V,50/60Hz
Max. võimsus: 38W
IP20
Tootjagarantii 5 aastat
Sama sarja tooted