Rippvalgusti Sarnarra

Tootekood
530243
379,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 46.5 cm Kõrgus: 150 cm Sügavus: 46.5 cm
Rippvalgusti Sarnarra koosneb kolmest eraldi rippuvast valgustist, mis ripuvad kobaras erineva kõrgusega. Igal kuppel koosneb kaunist suitsuklaasist, iga kuppel erineva kujuga. Igas kuplis on LED-valgusallikas selge, sooja valge valgusvärviga 3000 Kelvini ja tarbimisega 6 W.

Materjal: teras, kangas, klaas
Värv: must, suitsune läbipaistev
Sokkel: LED
Heledus 1140 luumenit
Tööpinge 220–240 V
Sagedus 50–60 Hz
Sama sarja tooted