Rippvalgusti Splendor

Tootekood
94865
490,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 58 cm Kõrgus: 120 cm Sügavus: 58 cm
Silmapaistev rippvalgusti Splendor esindab julget ning elegantset stiili. Ripplambi detailsus ning luksuslik disain moodustavad kauni koosluse, mis toob ruumi koheselt harmooniat ning kontrasti. Omapärased klaasist rippuvad kuplid on pilkupüüdvad ning annavad iseloomu ja toovad tuppa maitseka atmosfääri. Ripplamp on luksuslik, tänu sellele sobib ta ilmestama nii traditsioonilisemat kui ka modernsemat ruumi.

Rippvalgusti materjaliks on klaas ning metall. Valgusti kaabli pikkus on 120 cm. Valgusti on viimistletud suitsuhalli tooniga, mis annab eriliselt hubase valguse kuma. Valgusti koosneb 15 eraldi asetsevast klaaskuplist.

Materjal: klaas, metall
Värv: suitsunehall
Sokkel: G9
Maksimaalselt 15x20W
Pirnid ei kuulu komplekti.