Rippvalgusti Tortola

Tootekood
530260
129,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 45 cm Kõrgus: 110 cm Sügavus: 45 cm
Stiilne valgest kangast rippvalgusti Tortolo, millel on mustast terasest raam. Lambi välimus kiidab tänapäevast Põhjamaade kujundust ja sobib ideaalselt söögilaua või kohvilaua kohale. Valgusti on puhastatav tolmuharjaga. Tarnitakse ilma valgusallikata, vali sobiv valgusti sokliga E27 kuni 40W hõõglamp või kuni 5W LED-valgusallikas.

Materjal: teras, kangas
Värv: must, valge
Sokkel: E27
220-240V,50/60Hz
IP20
Max. võimsus: 40W
Sama sarja tooted