Sahtliboks Conto

Tootekood
514771
164,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 51 cm Kõrgus: 59 cm Sügavus: 48 cm
Küllaltki traditsioonilise välisilmega ratastel sahtliboks Conto on arukas valik täiendavate hoiustamisvõimaluste lisamiseks. Selle läbivalt lihtne joon ning klassikaline ilme annavad üheskoos ruumile puhta tervikpildi, mis tagab parema keskendumisvõime. Sahtliboksi Alpimänni imitatsiooni täiustab sügav must, luues sedasi pilkupüüdev kontrastne üldmulje.

Kahe sahtliga sahtliboks on mõõtmetelt kompaktne lahendus lisaruumi saamiseks ka väiksemates tubades, sest mahub probleemideta töölaua alla. Üks sahtlitest on lukustatav, mistõttu saab seal hoida väärtuslikke, isiklikke või olulisi dokumente ja esemeid. Sahtlid liiguvad töökindlatel metallsiinidel ja nende käepidemed on plastikust. Sahtliboks on valmistatud 18 mm ja 28 mm paksusest melamiinkattega mööbliplaadist, mis hoiab servasid kriimustuste eest.

Materjal: melamiinmööbliplaat, plastik
Viimistlus: Alpimänd, must

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab sahtliboksi kombineerida teiste tootesarja Conto toodetega.
Sama sarja tooted