Sahtliboks DaVinci

Tootekood
525489
135,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 9 tk
Toote mõõdud:
Laius: 50 cm Kõrgus: 61.2 cm Sügavus: 47.2 cm
Sahtliboks DaVinci esindab klassikalist kuid samas silmapaistvat stiili. Sahtliboks DaVinci tamme puiduimitatsioon ning tumehall toon moodustavad silmapaistva koosluse, mis toob ruumi omapära ning stiili. Laua tamme imitatsioon on väljapeetud ning loob ruumi rikkaliku kontrasti. Erilise välimusega laud on sisekujunduses koheselt pilkupüüdev ning ka vägagi praktiline, sobides nii noortetuppa, kontorisse kui ka kodukontorisse.

Lisaks köitvale välimusele iseloomustab seda sahtliboksi ka funktsionaalsus. Boksil on kolm töökindlatel metallsiinidel liikuvat sahtlit. See on valmistatud tamme imitatsiooni mööbliplaadist ning sahtliboksi pealmine osa on viimistletud tumehalliks. Sahtliboksi käepidemed on valmistatud tumehallisks värvitud plastmassist. Ülemist sahtlit saab lukustada.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: tamm, tumehall