Sahtliboks Filou

Tootekood
73421
98,00 €
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 46 cm Kõrgus: 59 cm Sügavus: 45 cm
Anna oma kirjutuslauale lisaväärtus ning sobita juurde Skandinaavia stiilis kirjutuslaua sahtliboks Filou! Klassikalise välimusega kirjutuslaua sahtliboks Filou sobib neile kes hindavad oma kodus siseruumides Põhjamaist disaini ning looduslähedast atmosfääri. Kirjutuslaua sahtliboks on valmistatud valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist, mis tagab sahtliboksile pika kasutusea. Kirjutuslaua sahtliboksi alpivalge värvus mõjub ruumis kergelt, mistõttu on seda lihtne kokku sobitada magamistoa muu mööbliga.

Kirjutuslaua sahtliboks Filou on lisaks oma klassikalisele välimusele praktiline tänu oma sahtlile ning liikuvatele ratastele. Kirjutuslaua sahtliboksi komplekti kuulub kolm metallsiinidel liikuvat sahtlit. Sahtlitesse on hea paigutada õppimiseks ja tööks vajalikke tarbeid tagamaks tööpinna korrektse välimuse ning puhtuse. Puhas tööpind mõjub ruumis paremini ning tagab parema keskendumisvõime. Kirjutuslaua sahtliboksi rattad ei ole lukustatavad. Pildil olev kirjutuslaud ei kuulu komplekti.

Kui soovid luua oma kodus moodsa Skandinaavia stiilis mööbli terviklahenduse, siis heida pilk Filou mööblisarjale, mille valikus on lai valik sisustuslahendusi pea igasse ruumi sinu kodus. Kollektsioonis on erinevaid riidekappe, kirjutuslaudu, öökappe, kummuteid ja palju muud!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: alpivalge
Tootesari: Filou