Sahtliboks Joker

Tootekood
509905
64,00 €
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 46 cm Kõrgus: 59 cm Sügavus: 45 cm
Anna oma kirjutuslauale lisaväärtus ning sobita juurde kirjutuslaua tumba Joker! Klassikalise välimusega kirjutuslaua tumba Joker sobib tootesarjadele Joker ja Cariba. Kirjutuslaua tumba on valmistatud valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist, mis tagab tumbale pika kasutusea. Kirjutuslaua tumba tammepuidu imitatsioon ning sahtli valge värvus mõjuvad ruumis kergelt, mistõttu on seda lihtne kokku sobitada magamistoa muu mööbliga.

Kirjutuslaua tumba Joker on lisaks oma klassikalisele välimusele praktiline tänu oma sahtlile ning liikuvatele ratastele. Kirjutuslaua tumba riiulisse ja sahtlisse on hea paigutada õppimiseks ja tööks vajalikke tarbeid tagamaks tööpinna korrektse välimuse ning puhtuse. Puhas tööpind mõjub ruumis paremini ning tagab parema keskendumisvõime. Kirjutuslaua tumba sahtli käepide on värvitud plastikust. Kirjutuslaua tumba rattad ei ole lukustatavad. Pildil olev kirjutuslaud ei kuulu komplekti.

Loo oma kodus mööbli terviklahendus ning heida pilk ka Joker tootesarja muule mööblile, mille valikust leiad veel voodeid, kappe, kummuteid ja paljud muud!

Materjal: mööbliplaat, plastik
Viimistlus: sanremo tamm, valge
Tootesari: Joker