Seina-ja laevalgusti Eglo Wasao

Tootekood
513926
135,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 63 cm Kõrgus: 6 cm Sügavus: 10 cm
Seinavalgustit Wasao iseloomustab lihtsus ning tagasihoidlikkus. Kolmeosaline valgusti sobib ühtaegu nii seinale kui lakke ning sobib ka kasutamiseks vannitoas.
Lamp on valmistatud roostevabast terasest ning kuppel on klaasist. Valgustil on soe valgus, mis loob eluruumidesse hubase miljöö. Lambipirnid on vahetatavad.
TOOTJAPOOLNE GARANTII 5 AASTAT!

Materjal: teras, klaas
Viimistlus: kroom
Võimsus: 3x5,4W
Sokkel: LED
IP44
Sama sarja tooted