Seinakapp+ kummut Linate valge

Tootekood
523842
326,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 141 cm Kõrgus: 86.2 cm Sügavus: 34.2 cm
Kaunis stiilis komplekt Linate võlub oma malbe tooni ning minimalistliku disainiga. Kummutile annavad iseloomu tema tamme imitatsioonis jalad ning koos neutraalse valge tooniga moodustavad nad harmoonilise koosluse, mis toob ruumi visuaalset avarust ning maitsekust. Trendika välimusega komplekt on sisekujunduses koheselt pilkupüüdev ning ka vägagi praktiline.

Kummut on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist ning viimistletud valge tooniga. Kummuti jalad on tammepuidust. Kummutil on kaks avatud osa ning üks uks. Lisaks on kaks sahtlit, mis liiguvad metallsiinidel. Kummuti mõõdud on 141x34,2x86,2 cm. Ülemisel kapil on samuti kaks avatud osa ning üks uks. Seinakapi mõõdud on 105x34.2x36.9 cm. Mööbli tagasein on ühelt poolt valge ning teiselt poolt tamme imitatsiooniga, see annab hea võimaluse valida vastavalt soovile mööbli tagaseina viimistlus.

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Linate sarja tooteid. Linate sari pakub mitmekülgseid lahendusi, võimaldades kombineerida vastavalt soovile riiuleid, kappe ning kummuteid.

Materjal: mööbliplaat, täispuit
Viimistlus: valge
Tootesari: Linate